Хмельницький нацiональний унiверситет 
 Споживання і здоров’я
Вступ
Програма навчання
Рекомендацiї
Лiтература

Споживання і здоров’я

НВК №10 м. Хмельницького

Автор курсу

Юхимович Оксана Антонівна
вчитель економіки та математики, вчитель-методист, кваліфікаційна категорія вища, магістр управління навчальним закладом

 

Навчальний курс «Споживання і здоров’я» (8 клас) створено за програмою «Основи споживчих знань. Програма для учнів 1-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Гільберг Т.Г, Довгань А.І., Капіруліна С.Л. та ін.». Програма схвалена до використання в навчально-виховному процесі комісією з економіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України №1.4/18_Г_2099 від 28.11.07)

Мета курсу «Основи споживчих знань» —ознайомлення школярів із загальними закономірностями економічної та правової організації суспільства, аналізом проблем раціонального вибору на рівні окремого споживача і держави, основами споживчої поведінки, формування певного способу мислення, виховання грамотної споживчої поведінки та правової культури.

Вивчення курсу «Споживання і здоров’я» дозволить вам поглибити розуміння своєї ролі споживача від особистого й родинного рівня до споживача на рівні школи й громади, зрозуміти власну соціальну роль і статус мешканця певного населеного пункту, громадянина держави та можуть аналізувати інформацію про товари й послуги, особливо з точки зору їх впливу на здоров’я і навколишнє середовище.

© Хмельницький національний університет
© Навчально-виховний комплекс №10 м.Хмельницького